הצעת שירות עבור:

רחוב אקסודוס 12 אשדוד - 18 קומות

נעים להכיר, אנחנו Grand-Tower – חברת אחזקות וניהול בניינים ומבנים משותפים. מהות החברה הינה לספק ניהול ועד בית לבניין מרובה דיירים על כל המשתמע מכך.  מהרגע שהשכרתם את שירותינו, כל אחריות הבניין מוטלת עלינו ואנו נעשה את כל מה שדרוש על הצד הטוב ביותר. חברתינו עובדת עם אנשי מקצוע מובילים שנבדקו ונבחרו בקפידה- מעובדי ניקיון, ועד עובדי תחזוקה וגינון. כמו שידוע, ניהול ועד בית אינה משימה פשוטה, ודורשת המון ניסיון וידע על מנת לבצע את מה שנדרש ללא תקלות. על מנת לתת מעטפת אמיתית לדיירי הבניין, חברתינו אחראית בין השאר גם לגביית כספי הועד לחשבון ועד הבניין, התנהלות מול דיירים מסרבי תשלום וכמובן מענה לבעיות 24/7 לכל תקלה שתצוץ. נשמח לספק לכם שירות רחב היקף ולהסיר מכם את כאבי הראש הכרוכים בניהול הועד. 

אנו אחראים לנהל את כל מה שהבניין שלכם צריך, לרבות:

ניהול חכם ושקוף:

בGrand-Tower אנחנו מאמינים שלכל הדיירים יש את הזכות להיות מעודכנים ולדעת את כל המתרחש בבניין בצורה שקופה ומלאה. לכן פיתחנו עבורכם איזור אישי שבו תוכלו לעקוב בצורה קלה בכל מה שקורה בזמן אמת.

כמו כן, יופיעו כל ההוצאות של הועד עם כל החשבוניות בצורה מסודרות על פי תאריך. 

באיזור האישי תינתן האופציה לערוך הצבעות בקרב דיירי הבניין, כל דייר יוכל בלחיצה אחת פשוטה להצביע לכל הצעה שתעלה.

בנוסף,  באיזור האישי קיימת תיבת פניות 24/7 שבה תוכלו לפנות אלינו בכל בקשה או בעיה שצצה בבניין, ונציגינו יטפלו בה בהקדם האפשרי.

ספקים ונותני שירותים:

חברתינו עובדת עם ספקים ונותני שירותים אשר עברו בדיקה וסינון מחמיר- על מנת להציע ללקוחותינו את הטוב ביותר. מכיוון שאנו עובדים בהיקף גדול, יש בידינו היכולת לקרוא לנותני שירות במחירים נמוכים מהרגיל.

קיימים מצבים בהם דיירי הבניין רוצים לשמר את נותני השירות שלהם, כגון עובד ניקיון שעובד בבניין שנים וכדומה. תינתן האופציה לבניין לשמר את נותני השירותים הקיימים וחברתינו תפקח על עבודתם.

הצעת מחיר - ניהול ועד בית על ידי Grand-Tower

מחיר עבור בניין בעל 72 דירות: 55 ש"ח לדירה עבור ניהול. המחירים שלנו כוללים מע"מ.

כל הוצאות הבניין והועד ישולמו מקופת הועד המשותפת.